• Building tomorrow through smart energy solutions

Ons team

HVE hanteert een transparante werkwijze.

Bij transparantie past dat u de gezichten achter onze organisatie kent. Ons team staat graag voor u klaar!

Algemeen Directeur

Tycho Tomassen

tycho@hve-nl.com

Directeur R&D

Tanju Özel

tanju@hve-nl.com

HR & PA/ Office Manager

Charlotte van Weerd

charlotte@hve-nl.com

Operations & Project Manager

Bart van Amerongen

bart@hve-nl.com

Junior Account Manager

Tom Wieringa

tom@hve-nl.com

Consultant

Maarten Laban

m.laban@hve-nl.com

Consultant

Daan Reugebrink

daan@hve-nl.com

Project Assistant

Fiona Klein Zessink

fiona@hve-nl.com

Manager finance & control

Arjan Vrielink

arjan@hve-nl.com

Financieel medewerker

Henny Veldhuis

henny@hve-nl.com

Raad van Advies

Cees Wijburg

cees@hve-nl.com