• Building tomorrow through smart energy solutions

Ons team

HVE hanteert een transparante werkwijze.

Bij transparantie past dat u de gezichten achter onze organisatie kent. Ons team staat graag voor u klaar!

Directeur/ Managing Partner

Tycho Tomassen

tycho@hve-nl.com

Managing Partner

Tanju Özel

tanju@hve-nl.com

Manager process & operations

Liesbeth van Hilten

liesbeth@hve-nl.com

Manager Realisatie

Bart van Amerongen

bart@hve-nl.com

Account Manager

Tom Wieringa

tom@hve-nl.com

Manager Finance & Control

Arjan Vrielink

arjan@hve-nl.com

Office Manager

Charlotte van Weerd

charlotte@hve-nl.com

Consultant

Maarten Laban

m.laban@hve-nl.com

Consultant

Daan Reugebrink

daan@hve-nl.com

PMO

Fleur Peek

fleur@hve-nl.com

PMO

Fiona Klein Zessink

fiona@hve-nl.com

Financieel Medewerker

Henny Veldhuis

henny@hve-nl.com