• Building tomorrow through smart energy solutions

Ons team

HVE hanteert een transparante werkwijze.

Bij transparantie past dat u de gezichten achter onze organisatie kent. Ons team staat graag voor u klaar!

Tycho Tomassen
CEO/ CFO

Tycho Tomassen

tycho@hve-nl.com

CTO/ COO

Tanju Özel

tanju@hve-nl.com

Manager HR, Support & Facility

Charlotte van Weerd-Zalm

charlotte@hve-nl.com

Sales Manager

Valentijn Verbeek

valentijn@hve-nl.com

Fiona Klein Zessink
Medewerker Support

Fiona Klein Zessink

fiona@hve-nl.com

Desk Accountmanager

Bjorn Steneker

bjorn@hve-nl.com

Consultant

Leon Schipper

leon@hve-nl.com

Researcher

Petra Ibrahim

petra@hve-nl.com

Finance & Control Specialist

Henny Veldhuis

administratie@hve-nl.com

Project Coordinator

Edgar Spekman

edgar@hve-nl.com

Bart van Amerongen

bart@hve-nl.com