• Building tomorrow through smart energy solutions

Ons team

HVE hanteert een transparante werkwijze.

Bij transparantie past dat u de gezichten achter onze organisatie kent. Ons team staat graag voor u klaar!

Tycho Tomassen
Algemeen Directeur

Tycho Tomassen

tycho@hve-nl.com

Tanju Özel
Technisch Directeur

Tanju Özel

tanju@hve-nl.com

Sales Manager

Valentijn Verbeek

valentijn@hve-nl.com

Fiona Klein Zessink
Desk Accountmanager

Fiona Klein Zessink

fiona@hve-nl.com

Manager Backoffice

Charlotte van Weerd-Zalm

charlotte@hve-nl.com

Medewerker Backoffice

Dianne Evers

dianne@hve-nl.com

Medewerker Finance & Control

Henny Veldhuis

administratie@hve-nl.com

Marketeer

Jeffrey Denzel Lie-A-Sak

info@hve-nl.com

Marketeer

Bram van Meegen

info@hve-nl.com